Tiks nodrošinātas tiešraides no Liepājas ITF tenisa turnīra liepājnieču spēlēm

Sveiciens tenisa mīļiem!

Jau rīt (25.maijā) nodrošināsim visiem iespēju vērot divas no starptautiskajām ITF W25 kategorijas sieviešu tenisa turnīra “Liepaja Open” spēlēm ar mūsu meiteņu līdzdalību! Tā kā teniss ir neparedzams, protams, neparedzami ir arī spēļu sākuma laiki dienas spēlēm, jo jāsagaida, kad tiks izspēlētas iepriekš paredzētās spēles konkrētajā laukumā!

Tātad, tiešraidē nodrošināsim mūsu Patrīcijas Špakas spēli pret Nīderlandes tenisisti Sūzanu Lamensu (Suzan Lamens), kura sacensībās ir izsēta ar 7.numuru. Spēles sākums paredzēts ne ātrāk kā 13:30. Pēc Patrīcijas un Sūzanas spēles paredzēta dubultspēle, kurā sacentīsies mūsu Rebeka Margareta Mertena un Elza Tomase pret Akgulu Amanmuradovu (Akgul Amanmuradova) no Uzbekistānas un Valentīnu Ivahņenko (Valentina Ivakhnenko) no Krievijas. Mūsu meiteņu pretinieces dubultspēļu sacensībās izsētas ar 2.numuru. Spēles sākums paredzēts ne ātrāk kā pulksten 15:00.

Diemžēl jau savlaicīgi jābrīdina, ka laika prognozes paredz iespējamus nokrišņus, līdz ar to, spēles var tikt pārceltas uz vēlāku laiku vai pat uz citu dienu!

Sekojiet līdzi aktuālajai informācijai Liepājas Tenisa sporta skolas facebook lapā!