Pasākumi

Olimpiskā diena

Rudenī visā Latvijā tradicionāli norisinās pasākums “Olimpiskā diena”. Arī Liepājas Tenisa sporta skola iesaistās “Olimpiskās dienas” aktivitātēs, organizējot informatīva un izglītojoša rakstura iepazīstināšanu ar tenisu un tā iespējām, kā arī dažādu tenisa elementu demonstrēšanu un izmēģināšanu. “Olimpiskās dienas” aktivitātēs piedalās arī Liepājas pilsētas vispārizglītojošo skolu un profesionālās ievirzes izglītības iestāžu audzēkņi.

Lāčplēša dienas lāpu gājiens

Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi kopā ar savām ģimenēm un treneriem piedalās Lāčplēša dienas lāpu gājienā. Lāpu gājienā bērni dodas ar tenisa raketēm, kurās ir ietīta gaismiņu virtene.

Tikšanās un koptreniņi ar Latvijas izlases spēlētājiem

Kad Liepājā viesojas Liepājas Tenisa sporta skolas absolvente, pasaules klases tenisiste, Anastasija Sevastova, pateicoties viņas ieinteresētībai, tiek organizētas tikšanās ar Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņiem un viņu vecākiem. Ja iespējams, tad tiek organizēti arī atklātie koptreniņi.

 

Ziemassvētku pasākums

Tradicionāli tiek organizēti Ziemassvētku pasākumi visiem Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņiem. Ziemassvētku pasākumi tiek organizēti atbilstoši bērnu vecumam. Piemēram, vecākajiem audzēkņiem tiek organizētas dažādas fiziski aktīvās izklaides, bet jaunākajiem – ar dažādām izklaidēm, rotaļām un jautrām dejām.

Izlaidums

Tā kā Liepājas Tenisa sporta skola ir izglītības iestāde, tad, protams, neizpalikt arī bez izlaidumiem. Izlaidumi notiek izglītības programmas absolvējušajiem audzēkņiem. Tie tiek organizēti rudens mēnešos.

Braucieni uz Latvijas izlases spēlēm

Kad Latvijā vai kādā no mūsu kaimiņvalstīm tiek organizētas starptautiskās valstu sacensības ar Latvijas izlases dalību, tiek plānots šo spēļu apmeklējums Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņiem un treneriem.