Autortiesības

Tīmekļa vietne teniss.liepaja.lv (turpmāk tekstā saukta “Mājas lapa”) ir Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes “Liepājas Tenisa sporta skola” (turpmāk tekstā saukta “Liepājas Tenisa sporta skola”) īpašums. Visas tiesības uz materiāliem, kas atrodas šajā Mājas lapā, ja vien nav īpašas norādes, pieder Liepājas Tenisa sporta skolai un ir aizsargātas Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

Nevienam citam, izņemot Liepājas Tenisa sporta skolu, nav tiesību pārveidot, mainīt vai papildināt materiālus un informāciju, kas atrodas šajā Mājas lapā. Šos materiālus var pārlūkot vai izdrukāt personiskai lietošanai. Jebkāda Mājas lapā esoša materiāla publicēšana vai cita veida izmantošana bez Liepājas Tenisa sporta skolas iepriekšējas atļaujas ir aizliegta. Atsauce uz Mājas lapu ir obligāta un to pārpublicējot citā interneta vietnē, ir jāpievieno aktīva saite uz avotu.

Mājas lapas lietotāju pienākumu neievērošanas gadījumā, ir atzīstams, ka ir pārkāptas autora tiesības, un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie Latvijas Republika normatīvajos aktos noteiktās civiltiesiskās, administratīvās vai kriminālās atbildības.