Tenisa jaunās sezonas pirmajās sacensībās uzvaru izcīna liepājnieks

No 6.līdz 8.janvārim Liepājas LOC Tenisa hallē tika aizvadītas pirmās 2023.gada tenisa sacensības Latvijā – LTS kauss U18 – 1.posms. Liepājnieks Ričards Špaks izcīnīja uzvaru, bet liepājniece Anna Azarova izcīnīja 2.vietu.

Kopumā sacensībās piedalījās 19 jaunieši un 25 jaunietes no visas Latvijas. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja 6 jaunieši un 8 jaunietes.

Zēnu konkurencē no liepājniekiem vislabāk veicās ar 1.numuru izsētajam Ričardam Špakam, kurš aizcīnījās līdz sacensību finālam, kurā ar pārliecinošo 6-0 6-2 izcīnīja uzvaru LTS kausa U18 vecuma grupai pirmajā posmā. 2.vietu ieguva Maksims Kazancevs (JuTen Tenisa skola), bet 3.vietā ierindojās Daņila Folkheims (Tennis Pro Academy).

Meiteņu konkurencē par sacensību uzvarētāju kļuva Kamilla Černousova (Centrālais TK), kura finālā ar 7-6(3) 6-4 pārspēja liepājniecei Annu Azarovu, kura tādējādi ierindojās sacensību 2.vietā. 3.vietu ieguva Laura Ozola (Tennis Pro Academy).