Liepājnieces dominē LTS kausa posmā U12 vecuma grupai

No 24.līdz 26.septembrim Rīgā norisinājās LTS kausa 3.posms U12 vecuma grupai. Meiteņu konkurencē visu goda pjedestālu aizņēma liepājnieces – 1.vietu izcīnīja Elizabete Marta Hamitova, 2.vietā – Anna Azarova, bet 3.vietā – Alise Latiša. Zēnu konkurencē liepājnieks Gustavs Brižs izcīnīja 2.vietu.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Gustavs Brižs, Damirs Livanskis, Anna Azarova, Elizabete Marta Hamitova, Alise Latiša, Paula Gurecka un Viktorija Homutova.

Zēnu konkurencē Damirs Livanskis dalību LTS kausa 3.posmā U12 vecuma grupai uzsāka ar kvalifikācijas sacensībām, kurās Damirs gūstot divas uzvaras, nodrošināja sev vietu pamatturnīrā, kurā dalību sacensībās uzsāka arī ar 2.numuru izsētais Gustavs Brižs. Damirs nokļuva līdz cīņai par pusfinālu, kurā ar 0-6 3-6 tika atzīts ar 1.numuru izsētā Ērika Valeiņa (Mārupes TS) pārākums. Tikmēr Gustavs Brižs spēja aizcīnīties līdz cīņai par 1.vietu sacensībās. Finālā ar 4-6 4-6 Gustavs atzina Ērika Valeiņa (Mārupes TS) pārākumu, līdz ar to, sacensību noslēgumā liepājnieks Gustavs Brižs izcīnīja 2.vietu.

Meiteņu konkurencē Viktorija Homutova uzsāka sacensības ar kvalifikāciju. Uzvarot abas spēles, Viktorija nodrošināja sev vietu pamatturnīrā un pievienojās pārējām liepājniecēm. Līdz pusfināliem aizcīnījās trīs liepājnieces – ar 1.numuru izsētā Anna Azarova, ar 2.numuru izsētā Elizabete Marta Hamitova un ar 4.numuru izsētā Alise Latiša. Elizabete pusfinālā ar 4-6 6-0 10-3 guva uzvaru pār ar 3.numuru izsēto Marinu Markinu (Denisa Pavolva TS), bet savstarpējā liepājnieču duelī starp Annu un Alisi, ar 6-2 6-4 vietu finālā nodrošināja Anna. 3.vietu sacensībās ar 6-2 6-0 izcīnīja Alise Latiša, savukārt, uzvaru sacensībās ar 6-3 6-3 izcīnīja Elizabete Marta Hamitova, tādējādi 2.vietā ierindojās Anna Azarova.