Liepājas jaunās tenisistes izcīna kārtējās medaļas

Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijā norisinājās vairākas tenisa sacensības jauniešiem, kurās Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi guva godalgotās vietas. Jeļizaveta Rižkova izcīnīja 3.vietu U14 vecuma grupas sacensībās, bet Beatrise Vecbrāle izcīnīja 1.vietu U9 vecuma grupas sacensībās.

13.un 14.maijā Rīgā norisinājās sacensības “Tennis My Life / Enri Balvu izcīņa U14”, kurās Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Orests Ronis un Jeļizaveta Rižkova. Orestam sacensības beidzās cīņā par iekļūšanu pusfinālā, tad Jeļizaveta iekļuva pusfinālā, kurā gan viņa zaudēja nākamajai sacensību uzvarētājai. Cīņā par 3.vietu, Jeļizaveta guva pārliecinošu uzvaru un izcīnīja bronzas medaļu.

13.un 14.maijā Jaunmārupē tika aizvadīta “Mārupes tenisa skolas balvas izcīņa” U8 un U9 vecuma grupas jaunajiem tenisistiem. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Kārlis Sproģis U8 vecuma grupā un Leo Pohevičs un Beatrise Vecbrāle U9 vecuma grupā. U8 vecuma grupā Kārlis izcīnīja 9.vietu, bet U9 vecuma grupā Leo ierindojās 11.vietā. Tikmēr meiteņu konkurencē Beatrise izcīnīja uzvaru savā apakšgrupā un turpināja uzvaru sēriju visā turnīrā, izcīnot 1.vietu sacensību finālā.