Liepājā aizvadītas sacensības jaunajiem tenisistiem

No 24.līdz 25.jūlijam Liepājas Tenisa sporta skolas kortos norisinājās “I.Andersona balvas izcīņa” tenisā U8, U9 un U10 vecuma grupās. U9 vecuma grupā meitenēm uzvaru izcīnīja liepājniece Loreta Šarlote Sprūde. Liepājnieks Ernests Škuburs izcīnīja 2.vietu U8 vecuma grupā.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Ernests Kreics, Ernests Škuburs, Tamirlans Kozlovs, Amēlija Vaidere, Darja Veronika Grodska un Lizete Keita Kisele U8 vecuma grupā, Emīls Latišs, Kristens Buncis, Kārlis Gustavs Hamitovs, Darina Kozlova, Lelde Štēbele, Jaroslava Golovanova, Marta Putniņa, Jasmīna Sizova, Karlīna Vanaga, Loreta Šarlote Sprūde, Marija Zaharjina, Samanta Laura Kukle un Paula Lukašēvica U9 vecuma grupā, Markuss Gūža, Marina Poļikarpova, Paula Krūmiņa, Dārta Kirša, Maija Jablonska, Emīlija Brūdere, Elizabete Siliņa, Kima Osvalde, Darja Korčevska un Sofija Zalima U10 vecuma grupā.

U8 zēnu konkurencē sacensības norisinājās pēc grupas principa, kurā katrs tenisists izspēlēja pret katru U8 vecuma grupas tenisistu. Visās spēlēs uzvaru izcīnīja un 1.vietu sacensībās ieguva Matīss Tillers (VL tenisa skola), 2.vietā ar diviem zaudējumiem trīs spēlēs ierindojās liepājnieks Ernests Škuburs, bet 3.vietu ieguva Ernests Zēbergs (Riga Tennis Academy).

U8 meiteņu konkurencē tenisistes tika sadalītas trīs apakšgrupās, diemžēl no liepājniecēm neviena neiekļuva finālgrupā, kurā norisinājās cīņas par pirmajām trim vietām. Uzvaru sacensībās izcīnīja Kate Birzniece (individuāli), 2.vietu ieguva Amanda Pence (individuāli), bet 3.vietā ierindojās Katrīna Kļaviņa (TK Enri).

U9 zēnu konkurencē par vietu pusfinālā norisinājās cīņas divās apakšgrupās. Diemžēl neviens liepājnieks neizcīnīja vietu dalībai pusfinālā. 1.vietu U9 zēnu konkurencē izcīnīja Sebastians Sauša (VL tenisa skola), aiz sevis 2.vietā atstājot Gabreliu Gedminu (individuāli), 3.vietu ieguva Marks Harjuzovs (Ventspils TK).

U9 meiteņu konkurencē pēc sacensībām četrās apakšgrupās, katra no apakšgrupas uzvarētājām iekļuva pusfinālā, lai sacenstos par uzvaru sacensībās. Uzvaru sacensībās izcīnīja liepājniece Loreta Šarlote Sprūde, 2.vietā ierindojās Darja Smirnova (Denisa Pavlova TS), bet 3.vietu ieguva Gabriela Jaunzeme (TK Jelgava).

U10 sacensībās zēniem pēc savstarpējām spēlēm 1.vietu izcīnīja Andrejs Gilodo (TC Ādaži), 2.vietā ierindojās Krišjānis Emīls Priede (VL tenisa skola), bet 3.vietu ieguva Renāts Kurmatovs (Tennis Pro Academy).

U10 meiteņu konkurencē pēc cīņām sešās apakšgrupās, norisinājās cīņas par iekļūšanu pirmajā trijniekā. Pēc tam aizvadot savstarpējās cīņas, uzvaru U10 meiteņu konkurencē izcīnīja Ona Kildisaite (Tennis Pro Academy), 2.vietā ierindojās Paula Krūmiņa (Tennis Pro Academy), bet 3.vietu izcīnīja Elīze Puriņa (TC Ādaži).