Liepājā aizvadītas Liepājas meistarsacīkstes by Ferax U18

25.un 26.septembrī Liepājā norisinājās “Liepājas meistarsacīkstes by Ferax” U18 vecuma grupai. Meitenēm uzvaru izcīnīja liepājniece Karolīna Skābe, savukārt, liepājnieki Paula Kapleite un Ričards Špaks izcīnīja 3.vietas.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Didzis Vārna, Ričards Špaks, Bogdans Kozlovs, Ralfs Rukmanis, Francis Andersons, Marks Freiborns, Karolīna Skābe, Paula Kapleite, Anastasija Lomovska, Annete Skripka, Daniela Krušatina, Elizabete Deglava un Žaklīna Buče.

Zēnu konkurencē vissekmīgāk no liepājniekiem veicās ar 4.numuru izsētajam Ričardam Špakam, kurš aizcīnījās līdz spēlei par finālu. Pusfinālā ar 1-6 4-6 Ričards atzina ar 1.numuru izsētā Daņila Folkheima (Tennis Pro Academy) pārākumu, tādējādi nokļūstot līdz spēlei par 3.vietu. Mazajā finālā Ričards ar 6-4 7-6(3) guva uzvaru pār Armandu Airi (ACB/VL tenisa skola). Liepājas meistarsacīkstēs by Ferax U18 vecuma grupai uzvaru izcīnīja Daņila Folkheims (Tennis Pro Academy). 2.vietu ieguva Georgijs Harjuzovs (Ventspils TK), bet 3.vietā ierindojās liepājnieks Ričards Špaks.

Meiteņu konkurencē no liepājniecēm līdz pusfinālam aizkļuva ar 2.numuru izsētā Karolīna Skābe un ar 3.numuru izsētā Paula Kapleite. Par iekļūšanu finālā, savā starpā bija jāsacenšas abām liepājniecēm. Ar rezultātu 6-1 6-7(1) 6-2 vietu finālā nodrošināja Karolīna. Finālā uzvaru ar 6-3 6-0 izcīnīja liepājniece Karolīna Skābe, 2.vietā atstājot ar 1.numuru izsēto Paulu Bergmani (Tennis Pro Academy), bet 3.vietu ar 7-6(1) 6-0 izcīnīja liepājniece Paula Kapleite, gūstot uzvaru pār Mariamu Rozenstoku (JuTen TS).

Sacensības “Liepājas meistarsacīkstes by Ferax” atbalsta Liepājas uzņēmums “Ferax” (https://www.facebook.com/ferax.lv) un Liepājas pilsētas pašvaldība. Īpašu pateicību par atbalstu izsakām Andrejam Žukovam.