Liepājas meistarsacensības vīriešiem un sievietēm by Ferax

Pieteikšanās Liepājas meistarsacīkstēm tenisā pieaugušajiem ir noslēgusies

“Liepājas meistarsacīkstes vīriešiem un sievietēm by Ferax” paredzētas tikai 29.oktobrī no plkst. 11:00 ~ 17:00 LOC Tenisa hallē.

A-divīzijā startēs 10 vīrieši, kuri tiks izlozēti divās apakšgrupās, kuru ietvaros viņi izspēlēs vienu setu katrs ar katru. Pēc apakšgrupu spēlēm no katras grupas tiks četri labākie, kuri pēc tam izspēlēs izslēgšanas turnīru (play-off).

B-divīzijā vīriešiem startēs 5 dalībnieki un B-divīzijā sievietēm startēs 5 dalībnieces. Sacensībās attiecīgi tiks aizvadītas cīņas katram ar katru un pēc savstarpējām spēlēm būs izslēgšanas turnīrs (play-offs), kurā tiksies četri labākie un četras labākās.

 

Atšķirībā no iepriekšējiem Liepājas tenisa meistarsacīkstes pieaugušajiem, šogad tajā varēs piedalīties arī bez LTS izsniegtās spēlētāja licences. Liepājas meistarsacīkstes tiks organizētas divās grupās – A (advance – Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi un ikdienā spēlējošie tenisisti) un B (intermediate – ar nelielu pieredzi tenisā), tādējādi dodot iespēju sacensties par Liepājas 2022.gada tenisa meistara titulu ikvienam. A grupas uzvarētāji, papildus meistara titulam iegūs arī balvu 100 eiro apmērā no uzņēmuma Ferax.

Pieteikties sacensībām “Liepājas meistarsacīkstes vīriešiem un sievietēm by Ferax” var līdz 27.oktobra 14:00.

Dalības maksa sacensībām – 25 eiro.

Sacensību nolikums: Pieejams šeit

Izspēles formāts: grupu spēles un saīsinātie seti.

Reģistrēties sacensībām: Iespējams šeit

Reģistrējušies dalībnieki:

A divīzija

B divīzija

Datums

Oct 29 2022
Beidzies!

Laiks

11:00 - 18:00

Atrašanās vieta

LOC Tenisa halle
Liedaga iela 7, Liepāja

Organizators

Liepājas Tenisa sporta skola