Liepājā aizvadīta Babolat balvas izcīņa

No 14.līdz 15.jūlijam Liepājas Tenisa sporta skolas kortos Jūrmalas parkā sadarbībā ar Babolat pārstāvi Latvijā – norisinājās sacensības “Babolat balvas izcīņa” U14 vecuma grupas tenisistiem. Uzvaru izcīnīja liepājniece Anna Azarova, bet Elizabete Marta Hamitova izcīnīja 3.vietu.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Gustavs Brižs, Marks Freiborns, Davids Frikins, Anna Azarova, Elizabete Marta Hamitova, Sabīne Vaidere, Paula Gurecka, Laura Kristiana Sprūde, Anastasija Lomovska, Laura Kļaviņa, Alise Latiša, Evelīna Poikāne, Karolīna Lāce un Maija Alise Zvirbule.

Zēnu konkurencē vissekmīgāk no liepājniekiem veicās Gustavam Brižam, kurš ar uzvarām līdzvērtīgās cīņās spēja aizcīnīties līdz pusfinālam, kurā viņam pretim stājās ar 2.numuru izsētais Gustavs Silarājs (Mārupes TS). Ar rezultātu 2-6 6-7(3) vietu finālā nodrošināja Gustavs Silarājs. Cīņā par trešo vietu mūsu Gustavs Brižs līdzvērtīgā un spraigā cīņā ar 7-6(1) 4-6 14-16 atzina Kristofera Krūmiņa (Tennis Pro Academy) pārākumu. Noslēgumā “Babolat balvas izcīņā” U14 vecuma grupā zēniem uzvaru izcīnīja Ričards Dzirkals (Ādaži TC), 2.vietā ierindojās Gustavs Silarājs (Mārupes TS), bet 3.vietu izcīnīja Kristofers Krūmiņš (Tennis Pro Academy), kurš 4.vietā atstāja liepājnieku Gustavu Brižu.

Meiteņu konkurencē no liepājniecēm līdz pusfinālam aizcīnījās ar 1.numuru izsētā Anna Azarova un ar 3.numuru izsētā Elizabete Marta Hamitova. Abas liepājnieces sacentās savā starpā par iekļūšanu finālā. Liepājnieču duelī vietu finālā ar 6-1 6-4 nodrošināja Anna Azarova. Finālā Annai pretim stājās ar 4.numuru izsētā Keisija Bērziņa (Tennis Pro Academy). Ar rezultātu 4-6 7-5 6-0 uzvaru sacensībās izcīnīja liepājniece Anna Azarova, 2.vietā ierindojās Keisija Bērziņa (Tennis Pro Academy), savukārt, 3.vietu izcīnīja liepājniece Elizabete Marta Hamitova, kura ar 3-6 6-2 10-6 guva uzvaru pār ar 2.numuru izsēto Lauru Tropu (AA Tenisa skola), kura ierindojās 4.vietā.

Pateicamies sacensību atbalstītājam Babolat pārstāvim Latvijā. Par Babolat aktualitātēm Latvijā iespējams uzzināt https://www.teniss.lv/ un https://www.facebook.com/tenisslv/.